standard

Dziki Zachód Zieleniewo

Dziki Zachód jest idealnym miejscem dla spragnionych przygód w stylu western, miejscem gdzie można spotkać prawdziwych kowboi, odwiedzić saloon z kowbojskim jedzeniem, zobaczyć westernowe show, napad na bank, pokazy kaskaderskie. Można udać się do wioski indiańskiej, odwiedzić indiański wigwam i zjeść, posłuchać indiańskich opowieści, zobaczyć egzotyczne stroje Indian i ich barwne tańce, zapalić fajkę pokoju. Zapraszamy także na nie zapomnianą jazdę konną!

Zobacz na mapie

standard

HORTULUS DOBRZYCA

Ogrody Hortulus w Dobrzycy to kompleks ogrodów pokazowych tworzonych już od ponad 25 lat z miłości do natury i z potrzeby dzielenia się tym, co piękne z innymi. Ogrody Hortulus to unikatowe miejsce wypoczynku, rozrywki oraz edukacji przyrodniczej.

standard

SZLAKI TURYSTYKI PIESZEJ

Kołobrzeg to nadmorska miejscowość bardzo chętnie odwiedzana przez licznych turystów. Tak duże zainteresowanie sprawia, że miasto przygotowuje liczne atrakcje, rozrywki oraz formy spędzania czasu dla przyjezdnych. Miłośnicy spacerów mogą na co dzień wybrać się na uroklowy spacer po wybranych szlakach turystyki pieszej.

standard

Muzeum Oręża Polskiego

Pierwotnie Muzeum powstało jako muzeum regionalne. Podstawą zbiorów stały się zabytki archeologiczne pochodzące z wykopalisk na terenie wczesnośredniowiecznego Kołobrzegu prowadzonych przez prof. Lecha Leciejewicza oraz kilkanaście zabytków pochodzących z przedwojennego muzeum wydobytych z gruzów przez zasłużonego działacza krajoznawstwa Jana Frankowskiego.

standard

Rejsy na Bornholm

Bornholm – duńska wyspa w południowo-zachodniej części Bałtyku. Jest najbardziej na wschód położonym okręgiem administracyjnym Danii, zamieszkiwanym przez 39,7 tys. mieszkańców.

standard

Uroki i sekrety miasta Kołobrzeg

Kołobrzeg – miasto w północno-zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim, położone na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty, nad Morzem Bałtyckim, przy drodze krajowej nr 11.