Szanowni Państwo, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przestrzeganie poniższego regulaminu pobytu na terenie Pensjonatu Awenturyn w Grzybowie.

 1. Doba hotelowa trwa od godz. 16.00 w dniu przyjazdu do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
 2. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godz. 22.00 do godz. 7.00.
 3. W czasie trwania ciszy nocnej prosimy o zamykanie wejścia do obiektu na zamek – klucz otrzymaliście Państwo w komplecie z kluczem do pokoju.
 4. Gości korzystających z parkingu prosimy o zasuwanie bramy wjazdowej na terenie posesji.
 5. Do dyspozycji gości są oddane wyposażone w pełni kuchnie, na piętrze i na parterze budynku. Prosimy o zachowanie czystości w lodówkach oraz w kuchni.
 6. Na terenie całego obiektu (również w pokojach) istnieje zakaz palenia papierosów (w tym e-papierosów) oraz używania otwartego ognia. Papierosy wolno palić tylko poza budynkiem.
 7. Prosimy nie używać urządzeń, mogących spowodować jakiekolwiek zagrożenie – np. maszynki elektryczne, grzałki, grzejniki itp. Oraz nie przechowywać na terenie obiektu materiałów łatwopalnych lub innych materiałów mogących spowodować zagrożenie dla innych. Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłączenie światła oraz wszystkich urządzeń.
 8. Plac zabaw dla dzieci – korzystać z placu mogą dzieci do lat 10. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw tylko pod opieką osób dorosłych.
 9. W budynku oraz na balkonach istnieje zakaz grillowania – prosimy grillować tylko w miejscu do tego wyznaczonym na terenie posesji.
 10. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy zwierzęta wyprowadzać na smyczy (psy z ras uznanych za agresywne i duże – również w kagańcu) na terenie całego obiektu oraz posesji. Za szkody spowodowane przez zwierzęta odpowiada ich właściciel. Prosimy o zachowanie czystości i sprzątanie po swoich zwierzętach.
 11. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zgubienie kluczy wynosi 50 zł.
 12. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych. Gość po wejściu do wynajętego przez siebie pokoju winien sprawdzić, czy nie występują żadne uszkodzenia w wyposażeniu pokoju. W przypadku ich stwierdzenia, zaistniały stan należy niezwłocznie zgłosić właścicielowi obiektu, unikając w ten sposób obciążeń.
 13. Parking na terenie posesji jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 14. Ilość osób zajmująca pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Proszę poinformować właściciela o planowanych odwiedzinach przez osoby, które są spoza obiektu. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie posesji w godzinach od 22.00 do 7.00.
 15. Prosimy o zachowanie czystości na terenie całego obiektu i posesji.
 16. W przypadku zauważenie jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o poinformowanie właściciela obiektu osobiście lub telefonicznie te. 882611718. Informujemy, że obiekt jest monitorowany.